Leírás és Paraméterek
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | fémötvözet |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | akkumulátoros kvarc |
| Pontosság szabályzás | bluetooth kapcsolattal |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 60 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | 9 különböző számlap megjelenés, lépésszámláló, véroxigénszint-mérés, pulzusmérés, sport mód, stopper, alvás-légzésfigyelés, üzenetek, időjárás, riasztás, zene, kamera, telefon megkeresése, telefonhívás lebonyolítása, 50 névjegy szinkronizálása - az óra magyar nyelvű menüvel és magyar nyelvű applikációval rendelkezik |
| Applikáció nyelve | magyar |
| Memória kapacitás | 128 MB |
| RAM | 640 kB |
| Készenléti idő | 12 nap |
| Operációs rendszer | iOS, Android |
| Kijelző típusa | érintőképernyő 1.3" TFT Full Touch 320x320 |
| Kompatibilitás | iOS, Android |
| Csatlakozás | bluetooth |
| Akkumulátor | 225 mAH |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!