Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Conquest |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | L157 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 102 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes zafír üveg |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | EOL |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!