Leírás és Paraméterek
Maserati Attrazione férfi karóra R8853151007 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Attrazione |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 177 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT. 2415 / 3H |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 137.5 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!