Leírás és Paraméterek
Maserati Competizione férfi karóra R8853100023 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Competizione |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | LISTA 210 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT EPSON VX9JE |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 155 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, 24 órás kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!