Leírás és Paraméterek
Maserati Competizione férfi karóra R8853100028 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Competizione |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | LISTA 210 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT. 2415 / 3H |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 151 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!