Leírás és Paraméterek
Maserati Epoca férfi karóra R8873618023 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Epoca |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 179.4 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.JS20 AIG 1.4 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 130.8 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper, 24 órás kijelzés, Dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!