Leírás és Paraméterek
Maserati Sfida férfi karóra R8873640008 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Sfida |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | LISTA 181 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.MIYOTA JS25 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 102.5 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper, Tachymeter, Dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!