Leírás és Paraméterek
Maserati Stile férfi karóra R8873642001 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Stile |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | LISTA 210 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 23 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.MIYOTA JS25 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 159.9 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Üveg típusa | ásványi üveg zafír bevonattal |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper, Dátum, 24 órás kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!