Leírás és Paraméterek
Maserati Successo férfi karóra R8871621006 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, szürke analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Successo |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Számlap színe | szürke |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT. TMI VD53C14 H4.5 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 80.5 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Stopper, Dátum, 24 órás kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!