Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Xl Collection |
| Díszítés | aligátorbőr mintázat |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 133/87 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | kék |
| Méret | 18/16 |
| Súly | 1 g |
| További tulajdonságok | BOLLE XL ALLIGAT.CALF BLUEMEDIUM 18 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!