Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Manufatti |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 120/80 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | barna |
| Méret | 18/16 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | CUOIO SCHIARENTE DERAIN 18mm DARK BROWN |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!