Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Nato Collection |
| További színek | piros |
| Szíj anyaga | textil |
| Szíj hosszúság | 265 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Méret | 22/22 |
| Súly | 11.4 g |
| További tulajdonságok | BAND NAS.CANNETE' RED/BLACK mm.22 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!