Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Nato Collection |
| Szíj anyaga | textil |
| Szíj hosszúság | 265 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Méret | 18/18 |
| Súly | 9.4 g |
| További tulajdonságok | BAND NASTRO CANNETE' BLACK 18 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!