Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 106/71 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 10 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 10/10 |
| Súly | 5.8 g |
| További tulajdonságok | SPRINT(EC) NAPPA BLACK 10 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!