Leírás és Paraméterek
Tissot Chrono XL Special Edition Roglic férfi karóra T116.617.36.052.04 egy kerek, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Special Collections |
| Nem | férfi |
| Díszítés | fekete PVD bevonat, gravírozott hátlap, ajándék színes bőrszíj |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Csat színe | fekete |
| Súly | 79 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, limitált modell |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Chrono XL Special Edition Roglic férfi karóra T116.617.36.052.04 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%