Leírás és Paraméterek
Tissot Couturier Automatic Chronograph férfi karóra T035.627.11.051.00 egy kerek formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 24 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | C01.211 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 233 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | 45 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Couturier Automatic Chronograph férfi karóra T035.627.11.051.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%