Leírás és Paraméterek
Tissot Heritage Porto Small lady női karóra T128.109.16.042.00 egy hordó formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és kék valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Heritage |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 30x22x8 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E61.031 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 24 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Heritage Porto Small lady női karóra T128.109.16.042.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%