Leírás és Paraméterek
Tissot Heritage Porto unisex karóra T128.509.16.052.00 egy hordó formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Heritage |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 42x31x10 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E61.031 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 51 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Heritage Porto unisex karóra T128.509.16.052.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%