Leírás és Paraméterek
Tissot PR 100 Chronograph férfi karóra T101.417.11.051.01 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.211 |
| Csat típusa | ékszercsat |
| Súly | 115 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PR 100 Chronograph férfi karóra T101.417.11.051.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%