Leírás és Paraméterek
Tissot Pr 100 Lady Small női karóra T101.010.22.111.00 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Arany PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 25 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F03.111 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 71 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | dátum, elem élettartam kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Pr 100 Lady Small női karóra T101.010.22.111.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%