Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Átlátszó csavarzáras hátlap, textúrált számlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 42 x 42 mm |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 13 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | VALJOUX A05.231 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 184 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | Max. 60 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX Automatic Chronograph férfi karóra T137.427.11.091.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Automatic Chronograph férfi karóra T137.427.11.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Automatic Chronograph férfi karóra T137.427.11.011.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%