Leírás és Paraméterek
Tissot Supersport Chrono férfi karóra T125.617.16.051.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Alumínium lünetta |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 104 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum, elem élettartam jelző |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
2 értékelés
Írja meg véleményét!
Brigi
|
Igazolt vásárlás
2024. 11. 14.
Gyors,precíz szállítás.A termék megfelelt a képeknek és a leírtaknak.
Harsányi Henriett
|
Igazolt vásárlás
2023. 10. 31.
Facebook kommentek
Tissot Supersport Chrono férfi karóra T125.617.16.051.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%