Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 29 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 15 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 48.111 |
| Kő anyaga | gyémánt |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 83 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| További tulajdonságok | Max. 48 óra járástartalék, szabadalmaztatott Nivachron kiegyensúlyozó rugó, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, ajándék bézs bőrszíj |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot T-My Lady Automatic női karóra szett T132.007.11.116.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%