Leírás és Paraméterek
Tissot T-Race Cycling Giro d'Italia 2022 Special Edition férfi karóra T135.417.37.051.01 egy kerek formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Special Collections |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Gravírozott hátlap, PVD bevonat, karbon kompozit számlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 105 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Atti
|
Igazolt vásárlás
2023. 11. 16.
Nagyon tetszik az óra, nagyon jó áron volt.
A rendeléssel, kapcsolattartással és a szállítással is minden rendben volt.
Szuper, minőségi óra.
A rendeléssel, kapcsolattartással és a szállítással is minden rendben volt.
Szuper, minőségi óra.
Facebook kommentek
Tissot T-Race Cycling Giro d'Italia 2022 Special Edition férfi karóra T135.417.37.051.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%