Leírás és Paraméterek
Tissot T-Race MotoGP Chronograph 2023 Limited Edition férfi karóra T141.417.37.057.01 egy kerek formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és piros szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Special Collections |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Gravírozott hátlap, PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | piros |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 112 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot T-Race MotoGP Chronograph 2023 Limited Edition férfi karóra T141.417.37.057.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%