Marketing asszisztenst keresünk

Munkatársat keresünk marketing asszisztens pozícióba

Cégünk, a Btech Magyarország Kft. prémium svájci óramárkák, világszerte elismert divatóra- és divatékszer márkák, valamint műszaki cikkek és kiegészítők hivatalos magyarországi disztribútora. Ezen felül a cégcsoporthoz tartozó BL Óraszalon Kft. 12 elegáns óraszalont, valamint 2 webáruházat üzemeltet sikeresen immár 30 éve.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a marketingstratégia és a kommunikációs terv kidolgozásában és megvalósításában
  • Kapcsolattartás a gyártók marketing csapatával, riportok készítése
  • Árajánlatok begyűjtése és kiértékelése
  • Online és offline key visual anyagok beszerzése, előkészítése, gyártatása, kihelyezésének megszervezése
  • Promóciók szervezése
  • Social media tartalommenedzsment
  • E-mail marketing kampányok kivitelezése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, fotósokkal, kivitelezőkkel
  • Piaci trendek követése, analizálása, versenytársak tevékenységének monitorozása.
  • Marketing folyamatok mérése és elemzése, havi jelentések és riportok készítése

Elvárások:

  • Marketing-kommunikáció szakirányú végzettség, akár pályakezdő is lehet
  • Kiváló helyesírás és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív és innovatív személyiség
  • Szeret és tud csapatban dolgozni
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Social csatornák részletes, mélyreható ismerete, napi használata
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

​Előnyt jelent:

  • Canva, Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • Shoprenter és/vagy Unas webáruház admin kezelőfelületében való jártasság
  • Sales Autopilot e-mail marketing szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődés, előre lépési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör, önállóság
  • Sokféle, változatos feladatkör
  • Stabil, kiszámítható munkaidő

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje az allas@btech.hu emailcímre.

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: Marketing asszisztens pozíció

Ez nem nekem való, megnézem a többi állásajánlatot >>