Teljes állású Értékesítőket keresünk Dunakeszin, Veszprémben és Debrecenben található üzleteinkbe!

Téged keresünk, ha egy szuper kis család része szeretnél lenni!

 Amit elvárunk:

  •                 Talpraesettség, önálló munkavégzés
  •                 Pozitív nyitott személyiség
  •                 Vevőközpontú látásmód
  •                 Igényes megjelenés
  •                 Órák és divat iránti érdeklődés
  •                 Illetve jó lenne, ha lenne némi műszaki érzéked, de természetesen úgyis mindenre megtanítunk

Előnyt jelent:

  •                 Kereskedelmi végzettség
  •                 B kategóriás jogosítvány
  •                 Alapfokú angol nyelvtudás
  •                 Karóra értékesítés területén szerzett tapasztalat

 Amit nyújtunk:

  •                 Stabil munkahely egy folyamatosan bővülő, hazai tulajdonban levő üzlethálózatnál
  •                 Szuper barátságos és segítőkész Kollégák, akik megtanítják a fortélyokat
  •                 Kellemes, nyugodt munkakörnyezet
  •                 Rugalmas beosztás
  •                 Versenyképes fizetés
  •                 Előre lépési lehetőség
  •                 Személyzeti kedvezmény

 Feladataid közé fognak tartozni:

  •                 Üzlet tisztán és rendben tartása
  •                 Vásárlók színvonalas és szakértő kiszolgálása (értékesítés, elemcsere, szíjcsere)
  •                 Árurendelés, átvétel, kihelyezés
  •                 Adminisztrációs feladatok elvégzése

Ha szívesen dolgoznál velünk, várjuk fényképes Önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

allas@bl.hu

 Kérjük az email tárgyának azt a várost add meg, amelyikbe állasajálantunkra jelentkezni szeretnél!