Teljes állású Eladókat keresünk Budapesti üzleteinkbe!

Téged keresünk, ha egy szuper kis család része szeretnél lenni.

Munkavégzés helye: Budaörs, Biatorbágy, Budapest

 Amit elvárunk:

  •         Talpraesettség, önálló munkavégzés
  •         Pozitív nyitott személyiség
  •         Vevőközpontú látásmód
  •         Igényes megjelenés
  •         Nem árt, ha van egy kis órák és divat iránti érdeklődésed
  •         Illetve jó lenne, ha lenne némi műszaki érzéked, de természetesen úgyis mindenre megtanítunk

Előnyt jelent:

  •         Kereskedelmi végzettség
  •         B kategóriás jogosítvány
  •         Alapfokú angol nyelvtudás

 Amit nyújtunk:

  •         Stabil munkahely egy folyamatosan bővülő, hazai tulajdonban levő üzlethálózatnál
  •         Szuper barátságos és segítőkész kollégák, akik megtanítják a fortélyokat
  •         Kellemes, nyugodt munkakörnyezet
  •         Rugalmas beosztás
  •         Versenyképes fizetés
  •         Előre lépési lehetőség
  •         Személyzeti kedvezmény

 Feladataid közé fognak tartozni:

  •         Üzlet tisztán és rendben tartása
  •         Vásárlók színvonalas és szakértő kiszolgálása
  •         Árurendelés, átvétel, kihelyezés
  •         Adminisztrációs feladatok elvégzése

Ha szívesen dolgoznál velünk, várjuk fényképes Önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

allas@bl.hu

Btech Magyarország Kft. marketinges pozícióba munkatársat keres!

Feladatok :

  • Marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése
  • Kampány eredményesség mérése
  • Online és offline marketing tevékenység szervezése és harmonizálása
  • Marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése,
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése
  • A vállalat egyéb szervezeteinek marketing támogatása
  • Az online sales csatorna üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával
  • Különböző online marketing kommunikációs eszközök rendszerben való kezelése
  • Médiavásárlás és médiatervezés koordinálása
  • Hatékony terv létrehozása és külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése
  • Adatbázis építés menedzselése

Elvárásaink :

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 2-3 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS office ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • Problémamegoldó képesség

Előnyök :

  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat várjuk az allas@bl.hu emailcímre