Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | HydroConquest |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | L888 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 195.1 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes zafír üveg |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Self-winding mechanical movement beating at 25'200 vibrations per hour, with a power reserve up to 72 hours |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!