Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | La Grande Classique |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 24 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 13 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | L209 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 44.6 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!