Leírás és Paraméterek
Maserati Sfida férfi karóra R8873640015 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Sfida |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | LISTA 210 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT. MJS15 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 102.5 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper, Dátum, 24 órás kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Márk
|
Igazolt vásárlás
2024. 04. 25.
Nagyon gyors szállítás, ép csomagolás, köszönöm!