Leírás és Paraméterek
Maserati Traguardo férfi karóra R8871612008 egy kerek formájú, barna színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező sportos Maserati karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Traguardo |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | barna |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MOVEMENT JS50-00C H6 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 95 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Norbert
|
Igazolt vásárlás
2024. 09. 28.
Az óra nagyon szép, a rendelés-kiszállítás gyorsan, zökkenőmentesen történt. Örülök, hogy ezt és innen rendeltem.