Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 125/80 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 24 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 24/20 |
| Súly | 12.6 g |
| További tulajdonságok | LIVENZA(EC) SILICONE BLK/GREY mm.24 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!