Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Essential |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 120/74 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 26 mm |
| Szíj színe | barna |
| Méret | 26/22 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | PANAMERA CUOIO RUGATO MARRONE mm.26 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!