Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Sport -Water Resistant |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 120/74 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 24 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Méret | 24/22 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | TRICKING ALLIGAT.RUBBER CALF BLK/B mm.24 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!