Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Technorubber |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 120/75 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Méret | 18/18 |
| Súly | 17.9 g |
| További tulajdonságok | TUNGUSKA SILICONE BIANCO 18 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!