Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Pelli Preziose |
| Szíj anyaga | gyíkbőr |
| Szíj hosszúság | 106/71 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Méret | 14/12 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | VIOLINO LIZARD WHITE 14 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!