Leírás és Paraméterek
Philipp Plein Extreme női karóra PWJAA0822 egy párna formájú, arany színű nemesacél óratokkal, arany analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Extreme |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 38 mm |
| Számlap színe | arany |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 90,48 / 90,48 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 23 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MIYOTA 2036 |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 145 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!