Leírás és Paraméterek
Philipp Plein Nobile férfi karóra PWCAA0321 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Nobile |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 175.97 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | VD54 Type L |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 120 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Stopper |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!