Leírás és Paraméterek
Philipp Plein Queen női karóra PWDAA0521 egy kerek formájú, bicolor színű nemesacél óratokkal, bézs analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Queen |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 36 mm |
| Számlap színe | bézs |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 173.95 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | Y121F2 |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 120 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!