Leírás és Paraméterek
Philipp Plein The $keleton férfi karóra PWBAA0922 egy hordó formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és lila szilikon szíjjal rendelkező divatos Philipp Plein karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | The $keleton |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | 44x56,2 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 120/80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 26 mm |
| Szíj színe | lila |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | NH70 type M |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 100 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!