Leírás és Paraméterek
Philipp Plein The $kull férfi karóra PWAAA1421 egy kerek formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező divatos Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | The $kull |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 118,65/67,50 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | Y121F4 |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 110 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!