Leírás és Paraméterek
Philipp Plein The $kull Gender unisex karóra PWNAA0122 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező elegáns Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | The $kull |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 71,25/120,2 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MIYOTA 203A |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 91 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!