Leírás és Paraméterek
Philipp Plein The $kull női karóra PWNAA1423 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, rózsaszín analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | The $kull |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | rózsaszín |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | CITIZEN/MIYOTA 203A |
| Súly | 171 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!