Leírás és Paraméterek
Philipp Plein The $kull unisex karóra PWNAA0622 egy kerek formájú, bicolor színű nemesacél óratokkal, zöld analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Philipp Plein karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | The $kull |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 93,35/93,35 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MIYOTA 203A |
| Kő anyaga | cirkónia |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 165.5 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!