Leírás és Paraméterek
Sector 270 férfi karóra R3253578022 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | 270 |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 176.5MM |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.VD34A(TYPE M) |
| Súly | 135.6 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!