Leírás és Paraméterek
Sector Oversize férfi karóra R3253102026 egy kerek formájú, arany színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Oversize |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | Ø 48 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 185 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 24 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.2015 & 2035 |
| Súly | 160 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, második időzóna |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!