Leírás és Paraméterek
Tissot Bella Ora női karóra T103.310.16.033.00 egy ovális formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 28x31x6 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 980.153 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 27 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | elem élettartam jelző |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Bella Ora női karóra T103.310.16.033.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%