Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 38 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F06.111 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 41 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | elem élettartam jelző |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, ajándék piros bőrszíj |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Bella Ora Round női karóra szett T103.210.16.018.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%