Leírás és Paraméterek
Tissot Bellissima automatic női karóra T126.207.16.013.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és kék valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Díszítés | Üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 29 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 5 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 48.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 38 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Max. 48 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Bellissima automatic női karóra T126.207.16.013.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%