Leírás és Paraméterek
Tissot Bellissima női karóra T126.010.16.113.02 egy kerek, ezüst színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és zöld valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 26 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 4 mm |
| Szíj színe | zöld |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F03.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 26 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Bellissima női karóra T126.010.16.113.02 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%